Úvod » Výsledky » sezóna 2015 / 2016

Výsledky 5. kola

publikováno 06.09.2015 (aktualizováno 14.09.2015)

Syrovátka – Roudnice B 3:0

Ve vyrovnaném utkání domácí dokázali některé svoje šance na rozdíl od hostů proměnit, a tak zůstaly body v Syrovátce.

Fakta – branky: Musil, Hruška, Pleskot Dan., ŽK 2:3, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 2:0, diváci: 100, rozhodčí Vlachý. Sestavy – Syrovátka: Šimek – Hruban (29. Slonek), Fikr, Jarkovský, Pleskot J. (76. Kober) – Hruška, Tužil, Musil (78. Hanžl), Chrudimský D. (58. Žalský) – Polák, Pleskot D. (88. Kuric). Roudnice B: Žák – Kučera, Mrštík (29. Klempíř), Matoušek, Svatoň – Mičiak (46. Chrudimký T.), Novotný (52. Vanc), Švadlenka (58. Šanda), Koutník – Melichar, Koudelka (57. Gráf).

Malšova Lhota – Starý Bydžov 3:0

Po herně vyrovnaném 1. poločase domácí zvýšili ve druhém dějství úsilí a výbornou hrou utkání rozhodli.

Fakta – branky: 49. Hladík, 61. a 68. Kekelák, ŽK 3:1, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 0:0, diváci: 65, rozhodčí Ikizgül. Sestavy – Malšova Lhota: Křičenský – Radoň (88. Folvarský), Jarkovský, Volf, Ďurech – Šimek (46. Kotland), Soukup Petr (46. Petřík), Hladík (81. Kotík), Soukup Pavel – Baják (72. Voltr), Kekelák. Starý Bydžov: Šula – Bark, Daxner, Ondráček, Štoček (67. Šteyr) – Tomeš, Václavík, Zmítko, Pánek – Semerák (75. Černý), Bužik.

Nové Město – Neděliště 1:2

Domácí nedokázali využít své příležitosti, a tak 3 body putovaly do Nedělišť.

Fakta – branky: Midloch R. – Jelínek, Stanner M., ŽK 1:1, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 0:1, diváci: 60, rozhodčí Kincl. Sestavy – Nové Město: Jeřábek – Krnáč, Svoboda, Pavlas, Stuchlík J. st. – Kopřiva, Midloch M., Vinař, Midloch R. (65. Macháň) – Vlk, Stuchlík J. ml. (46. Midloch P.). Neděliště: Kiršbaum – Zatloukal (12. Voňka), Čejka, Nosek, Jelínek (55. Kocourek) – Kořínek, Stanner T., Stanner L., Pekáč – Stanner M., Voňka.

Hořiněves – Nový Hradec B 0:1

Hosté měli po celé utkání mírnou převahu, když hlavním tahounem hostů byl G. Bendig, který přihrávkou zařídil rozhodující gól z kopačky Doška.

Fakta – branka: 63. Došek, ŽK 0:0, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 0:0, diváci: 50, rozhodčí Šmolka. Sestavy – Hořiněves: Šlesingr – Müller, Fejk, Navrátil, Runkas – Mifek (50. Novák), Rejfek, Hořínek, Satranský J. ml. (78. Pelc) – Pudlejner, Satranský J. st. Nový Hradec B: Sedláček – Kaplan, David, Páter, Bonhard – Došek (72. Berger), Bendig G., Bendig J., Havelka (48. Novotný) – Sajvera, Přiklopil.

Cerekvice – Lok. Hradec B 2:0

Domácí měli stálou převahu a spoustu šancí. Skórovat však dokázali až z pokutového kopu a pojistku přidali v samém závěru. Šance hostů dlouhou držel vynikající výkon brankáře.

Fakta – branky: Kučera z pen, Bělina M., ŽK 1:2, ČK 0:0, PK 1:0, poločas 0:0, diváci: 70, rozhodčí Krejska. Sestavy – Cerekvice: Tomášek - Dědina, Rachota, Minich (83. Šmída), Parobek -Jonáš, Bělina R., Bělina M., Lulek - Kučera, Erbs. Lok. Hradec B: Němec - Malý, Šubrt, Javůrek, Vodák - Bartoněk, Čech, (81. Franc), Ziegler, Vaněk -Tuček, Kopecký (85. Sobota).

Kosičky B – Ohnišťany 1:6

Hosté chytrou hrou stříleli z rychlých protiútoků góly, když ještě při vysoké výhře další šance neproměnili.

Fakta – branky: Dašek – Kopáč 3, Bezvoda 2 (1 z pen.), Dvořák, ŽK 1:2, ČK 0:0, PK 0:1, poločas 0:4, diváci: 65, rozhodčí Vlachý. Sestavy – Kosičky B: Tomáš – Volf, Bouška, Novák (23. Dašek F.), Koníček – Beneš, Koliáš, Styblík (65. Stránský Martin), Pražák – Vilimský, Dašek M. Ohnišťany: Šoltys – Bezvoda, Mydlář, Novotný, Hlavatý – Sehnal, Matějka, Kopáč, Kleňhar – Vobořil, Dvořák (53. John).

Boharyně – Prasek 4:0

V utkání plném nepřesností stříleli branky pouze domácí.

Fakta – branky: Adlaf, Samek, Rejmánek, Málek, ŽK 1:1, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 2:0, diváci: 70, rozhodčí Doubrava. Sestavy – Boharyně: Peterko – Krejčí, Mrázek, Široký, Flegr – Pšenička, Samek, Adlaf, Farka (57. Rejmánek) – Tryzna (80. Kohout), Málek. Prasek: Šuhájek – Pokorný, Veselý (82. Tomáš), Štefán, Štayr – Janáček, Hrubý, Pražák, Brett – Klouzek, Žďárský (20. Holý, 76. Hátle).