Úvod » Výsledky » sezóna 2015 / 2016

Výsledky 1. kola

publikováno 29.08.2015 (aktualizováno 31.08.2015)

Neděliště – Roudnice B 3:2

Branky: Nosek, Bartoš, Zatloukal – Švadlenka, Melichar. Poločas: 1:2. Neděliště: Kiršbaum – Zatloukal, Čejka, Budín, Mergl (28. Dostál) – Kořínek, Vr. Stanner (46. Bartoš), L. Stanner (46. Matyasko), Nosek – Jelínek, Svatoň (79. Ságner). Roudnice B: Šanda – Kučera, Matoušek, Svatoň, Klapka – Koutník, Voříšek, Pospíšil, Švadlenka – Melichar, Vítek.

St. Bydžov – Nový HK B 2:0

Branky: Pavel Tomeš, T. Lechmann. Poločas: 1:0. Starý Bydžov: Šteyr – Pavel Tomeš, Štoček, A. Pánek, Ondráček – T. Lechmann, Zmítko, Václavík, Váňa (89. Smutný) – Bužik (70. Semerák), Černý (85. Šula). Nový Hradec Králové B: Radoň – Bombard, Darius, Kaplan, Novotný – Přiklopil, Linder, Sajvera, Vopálka – Vrabec, Bendig.

Syrovátka – Loko HK B 6:1

Branky: D. Pleskot 3 (1 z penalty), Polák, Opolský, Hruška – Tuček. Poločas: 2:1. Syrovátka: Šimek – Hruban, Fikr, Jarkovský, J. Pleskot – Hruška, Tužil, Polák (81. Slonek), Chrudimský (77. Kuric) – D. Pleskot (77. Kober), Opolský (64. Žalský). Loko Hradec Králové B: Franc – Malý, Šubrt, Javůrek, Vodák – Bartoněk, Tuček, R. Čech, V. Čech (50. Sobota) – Tichý, Kollár.

Ohnišťany – Malšova Lhota nehráno

Hosté oznámili před utkáním, že se nesešli a do Ohnišťan se nedostavili. Zápas tak bude „dohrán" na STK Okresního fotbalového svazu Hradec Králové.

Nové Město – Prasek 1:2

Branky: M. Midloch – Štayr, Taichman. Poločas: 1:1. Nové Město nad Cidlinou: Jeřábek – Stuchlík, Morávek, Pavlas, Kopřiva – Svoboda, M. Midloch, D. Vlk (66. R. Matys), Hrubeš (19. J. Matys) – R. Midloch, Vinař. Prasek: Šuhájek – Vyhleďal, Soukup, Žďárský, Veselý – Štefán, Štayr, Klouzek (26. Tomášek), Hrubý – Pražák, Taichman.

Hořiněves – Boharyně 2:0

Branky: 82. Pudlejner, 89. Miller. Poločas: 0:0. Hořiněves: Šlesingr – Jistebnický, Kopecký, Navrátil, Runkas – Satranský (75. Pelc), Černý, Rešl, Pudlejner – Rejfek, Novák (60. Miller). Boharyně: Flegr – Adlaf, Rensa, Mrázek, Steinfeld – Volf, Pavel Málek, Rejmánek (46. Samek), Patrik Málek – Tryzna, Krejčí.

Cerekvice – Kosičky B 4:2

Branky: Kučera 2, R. Bělina, Černý – Donát, Volf. Poločas: 2:0. Cerekvice: Tomášek – Dědina, Rachota, Javůrek, Erbs (80. Šmída) – Minich, M. Bělina, R. Bělina (63. Jenčovský), Černý – Kučera, Jonáš. Kosičky B: Tomek (75. Tomáš) – Volf, Pražák (61. Stránský), Styblík, M. Černý – Kvaček, Koníček, Mráz, Novák – Donát, Koliáš.