Úvod » Výsledky » sezóna 2015 / 2016

Výsledky 4. kola

publikováno 30.08.2015 (aktualizováno 06.09.2015)

Prasek – Kosičky B 2:1

V dramatickém utkání domácí proměnili šanci navíc, a tak 3 body zůstaly v Prasku.

Fakta – branky: 44. a 78. Pražák 2 – 80. Donát, ŽK 0:1, ČK 1:1 (88. Vyhleďal – 67. Černý M.), PK 0:0, poločas 1:0, diváci: 100, rozhodčí Dostál. Sestavy – Prasek: Šuhájek – Vyhleďal, Černík (84. Tomáš), Brett, Veselý – Janáček, Hrubý (80. Hátle), Pražák, Vízek – Klouzek, Žďárský. Kosičky B: Tomek M. – Volf, Bouška, Borůvka, Kvaček – Koníček, Bambus, Donát, Beneš – Černý, Koliáš R.

Ohnišťany – Cerekvice 0:0

První půle byla vyrovnaná se šancemi na obou stranách. Po změně stran domácí měli herně navrch i dost šancí na vstřelení branky, ale bohužel pro ně však vychýlenou mušku a nebo je vychytal hostující brankář, který podal výborný výkon.

Fakta – ŽK 2:3, ČK 0:0, PK 0:0, diváci: 80, rozhodčí Grossman. Sestavy – Ohnišťany: Šulc – Novotný (28. Hlavatý), Sehnal (71. Mydlář), Jiříček, Kleňhar – Vobořil, Matějka, Kopáč, Bezvoda – Vrba, Dvořák. Cerekvice: Tomášek – Dědina, Minich, Jonáš, Bělina M. – Lulek, Kučera, Černý, Šmída – Masařek, Jenčovský (79. Vích).

Neděliště – Malšova Lhota 4:1

Po dobrém výkonu zasloužené vítězství domácích.

Fakta – branky: 5. Pekáč, 20. Kocourek, 54. Stanner M., 75. Voňka R. - 17. Soukup Petr, ŽK 1:1, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 2:1, diváci: 50, rozhodčí Konhefr. Sestavy – Neděliště: Kiršbaum – Budín, Čejka, Nosek, Voňka M. (62. Stanner Vr.) – Stanner T., Stanner L. (72. Dostál), Pekáč (82. Němeček), Kocourek (58. Svatoň) – Stanner M., Voňka R. Malšova Lhota: Florián – Hladík, Radoň (65. Petřík), Soukup Pavel, Soukup Petr (71. Kotland) – Moder, Kekelák, Šimek, Voltr (47. Volf) – Filip (23. Kotík), Ďurech.

Starý Bydžov – Syrovátka 1:3

Vyrovnané utkání si domácí prohráli vlastní chybou, když šli hosté do vedení z pokutového kopu. Poté již nedokázali průběh zvrátit.

Fakta – branky: Tomeš – Pleskot Daniel 3 (1 z pen.), ŽK 2:3, ČK 0:0, PK 0:1, poločas 0:0, diváci: 90, rozhodčí Štancl. Sestavy – Starý Bydžov: Šteyr – Bark, Lechmann, Pánek, Vantura – Daxner, Štoček (64. Smutný), Ondráček, Bužik – Černý (56. Tomeš), Václavík. Syrovátka: Jarkovský M. – Fikr, Jarkovský Z., Pleskot J., Hruška (89. Slonek) – Tužil, Pleskot D., Musil, Chrudimský (87. Kulich) - Opolský (77. Žalský), Hruban.

Roudnice B – Boharyně 3:1

Před početným publikem domácí zaslouženě sousedský duel vyhráli.

Fakta – branky: 18. Svatoň, 35. Tomeš z pen., 57. Koudelka – 46. Rejmánek, ŽK 0:3, ČK 0:0, PK 1:0, poločas 2:0, diváci: 210, rozhodčí Dostál. Sestavy – Roudnice B: Žák – Kučera (89. Klapka), Mrštík D., Matoušek, Svatoň – Koutník, Tomeš, Šanda (46. Pospíšil), Koutník D. – Kmnoníček (10. Vítek, 49. Koudelka), Melichar. Boharyně: Peterko – Krejčí, Mrázek, Čáslavský, Pšenička – Rejmánek, Adlaf, Samek, Farka – Tryzna, Málek.

Lok. Hradec B – Hořiněves 1:1

Zasloužená remíza, když obě branky padly v 1. poločase.

Fakta – branky: 32. Tuček – 45. Pudlejner, ŽK 1:5, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 1:1, diváci: 60, rozhodčí Hruška. Sestavy – Lok. Hradec B: Němec – Frizel (48. Pára), Šubrt, Kollár, Javůrek – Vodák, Bartoněk (52. Vaněk), Ziegler, Borovský (64. Malý) – Tuček (81. Kopecký), Tichý M. Hořiněves: Šlesingr – Kopecký, Jistebnický (48. Miller), Navrátil, Runkas – Pudlejner, Černý, Satranský ml. (63. Satranský st.), Hořínek – Rešl, Rejfek (75. Přiklopil).

Nový Hradec B – Nové Město 4:0

Domácí tým byl po celý zápas lepší a zaslouženě zvítězil.

Fakta – branky: Bendig J. 2, Vedral, Neppl, ŽK 0:1, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 1:0, diváci: 68, rozhodčí Liebisch. Sestavy – Nový Hradec B: Radoň – Kaplan, David, Páter, Kotouček (46. Vik) – Darius (62. Jindra M.), Bendig J., Bonbard, Vedral (62. Havelka) – Sajvera (76. Berger), Neppl (76. Novotný). Nové Město: Jeřábek – Krnáč, Morávek, Pavlas, Stuchlík st. – Svoboda, Midloch M., Vinař (78. Stuchlík ml.), Midloch R. – Vlk (70. Hrubeš), Mastys (43. Kopřiva).