Úvod » Výsledky » sezóna 2014 / 2015

Výsledky 16. kola

publikováno 01.06.2015 (aktualizováno 09.06.2015)

Libčany B - Lhota p. L.  6:1 (1:0). Po vyrovnaném 1. poločase domácí hosty zatlačili na vlastní polovinu  a zaslouženě v derby před početnou návštěvou vysoko  zvítězili. Branky: Zahradník  3, Novák T.,  Pavlíček, Kroupa - vlastní (Kroupa), ŽK 2:1, 130 diváků, rozhodčí Grossman.

Myštěves  B  -  Převýšov  B  13:2  (5:2).  20  minut  1.  půle  bylo vyrovnaných, poté  domácí spustili kanonádu.  Branky: Hlaváč 5,  Gracík 4 (1 z pen.),  Brett V. 2, Maxmilián, Kopuletý -  Mareček 2, PK 1:0, 40 diváků, rozhodčí Olah.

Kobylice B  - Lovčice B  11:0 (4:0). Domácí  tým zcela ovládl  zápas a to  ještě několik  gólových šancí  neproměnil. Branky:  3., 4.  a 69. Havlíček, 35., 47.  a 71. Tobišek, 56. z  pen. a 75. Němec, 52.  z pen. a 80.  Hrubeš,  11.  Kubišta,  ŽK  1:4,  PK  2:0,  60  diváků, rozhodčí Grossman.

Nepolisy  B -  Starý Bydžov  4:5 (3:3).  Ve vyrovnaném  utkání hosté proměnili o jednu šanci více, a tak vyhráli. Branky: Pánek 2, Hanuš T., vlastní (Lechman) -  Fiala Radim 2, Václavík 2 (1  z pen.), Lechman, ŽK 4:5, ČK 0:1 (Ondráček za 2. ŽK), PK 0:1, 40 diváků, rozhodčí Čožík.

Syrovátka  -  Hlušice  B  1:1  (1:0).  Domácí  byli 1. poločas lepší a vedli krásnou  střelou Tužila. Po  změně stran hosté  přidali a skóre vyrovnali,  takže  zápas  skončil  zaslouženou  remízou.  Branky: Tužil - Batelka J., ŽK 1:0, 50 diváků, rozhodčí Konhefr st.