Úvod » Výsledky » sezóna 2014 / 2015

Výsledky 15. kola

publikováno 24.05.2015 (aktualizováno 01.06.2015)

Hlušice B - Libčany B 3:3 (1:1). V Hlušicích bylo k vidění vyrovnané utkání, které  skončilo spravedlivou remízou.  Domácí vedli v  60. min. 2:1, poté  hosté otočili na  2:3, ale rezerva  Hlušic v 90.  min. skóre srovnala.  Branky: Holman  2, Šimůnek  M. -  Pavlíček, Novák, Ježek, ŽK 1:1, 40 diváků, rozhodčí Koza.

Starý  Bydžov  -  Syrovátka  0:5  (0:0).  Po  vyrovnaném 1. poločase rozhodli hosté během 10 minut o  osudu zápasu. Branky: Čihák 2, Pleskot D., Tužil, Pavlis, ŽK 5:1, 100 diváků, rozhodčí Pára.

Lovčice B - Nepolisy B 4:2  (3:0). Čistý hattrick Lisy v 1. poločase v bezstarostném a pohledném utkání  se zaslouženým vítězstvím domácích. Branky: Lisa 3, Císař - Motyčka, Marek, 40 diváků, rozhodčí Stránský.

Převýšov B - Kobylice B  4:4 (3:2). Hosté nastoupili silně omlazeni, domácí  si 1  minutu před  koncem dali  vlastní gól,  a tak  se zrodila remíza. Branky: Jarkovský 3, Polák  - Pšenička, Hrubeš, Herzog, vlastní (Šanda), ŽK 1:1, PK 1:0 (nedal Jarkovský), 37 diváků, rozhodčí Hruška.

Lhota p. L. - Myštěves B 3:5 (1:3). V utkání bohatém na góly vyhráli hosté  zaslouženě. Branky:  Švarc D.  2 (1  z pen.),  Fogl -  Gracík 2, Kopuletý, Hlaváč, Petráček, ŽK 2:0, PK 1:0, 50 diváků, rozhodčí Konhefr st.