Úvod » Výsledky » sezóna 2014 / 2015

Výsledky 14. kola

publikováno 18.05.2015 (aktualizováno 24.05.2015)

Libčany  B -  Myštěves B  1:4  (0:2).  Domácí šance  nedali a  hosté rozhodli z rychlých protiútoků. Branky:  Novák - Gracík V. 3, Martinič, ŽK 3:0, 60 diváků, rozhodčí Pára.

Kobylice  B  -  Lhota  p.  L.  2:1  (1:0).  Domácí  tým byl v zápase aktivnější, více útočil, ale vítězství  si zajistil až v úplném závěru.
Branky: 37. Hrubeš z pen., 90. Kubišta  - 62. Švarc, ŽK 2:2, PK 1:0, 50 diváků, rozhodčí Koki.

Nepolisy B - Převýšov B 0:3 (0:0). Ve 2. poločase lépe hrající hosté zaslouženě  vyhráli, když  domácí  vychytal  60-ti letý  brankář Hanzl. Branky: Pilař M., Mareček, Vaněk, 40 diváků, rozhodčí Konhefr st.

Syrovátka -  Lovčice B 23:1  (9:1). Jednoznačná záležitost  vyústila v rekordní výsledek. Branky: Čihák 7, Pleskot  D. 5 (2 z pen.), Vodička 4, Kuric  2, Mrštík 2, Hruška,  Tluka (brankář přímo z  výkopu), Slonek - Hlaváč, ŽK 2:1, PK 2:0, 70 diváků, rozhodčí Krejska.

Hlušice B -  Starý Bydžov 5:1 (4:0). V sousedském  derby hlavně v 1. poločase dominovali  jasně domácí, když za  zmínku stojí premiérový gól Martina Průchy. Branky: Strýhal S. 2, Pařízek O., Holman z pen., Průcha M. - Špinka, PK 1:0, 80 diváků, rozhodčí Olah.