Originál kolekce na Zoot.cz

Úvod » Výsledky » sezóna 2014 / 2015

Výsledky 9. kola

publikováno 04.11.2014 (aktualizováno 19.04.2015)

Převýšov B -  Libčany B 3:1 (0:0). Ve 2.  poločase se domácí zlepšili a rozhodli  o  osudu  utkání.  Branky:  Polák,  Svoboda,  Steklý M. ml. - Mádlo, 30 diváků, rozhodčí Stránský.

Lovčice  B  -  Lhota  p.  L.  5:1  (2:1).  Domácí měli celý zápas pod kontrolou a vysoko  zvítězili. Branky: Lisa Jakub 4,  Žižka - Švarc L., ŽK 2:1, 40 diváků, rozhodčí Mottajček.

Starý Bydžov - Myštěves B  3:1 (1:0). Nervózní utkání skončilo výhrou domácích. Branky: Fiala  Radim z pen., Ondráček, Zmítko  - Brett V., ŽK 2:1, PK 1:0, 50 diváků, rozhodčí Konhefr st.

Hlušice B  - Kobylice B  2:1 (2:0). Utkání  dvou rozdílných poločasů, když  v 1.  dominovali domácí,  ale proměnili  jen dvě  šance. Po změně stran  hosté  soupeře  zatlačili,  nedali  však  v  65. min. P. Průchou penaltu, a  tak 3 body zůstaly  v Hlušicích. Branky: Žilka,  Pařízek E. - Průcha Petr, ŽK 1:1, PK 0:1  (nedal Petr Průcha), 30 diváků, rozhodčí Konhefr ml.

Syrovátka -  Nepolisy B 2:2  (0:1). Ve vyrovnaném  zápase měli domácí více šancí,  většinu jich ale  zahodili včetně penalty, a tak podzimní neporazitelnost  zachránila gólová  hlavička Daniela  Pleskota 3 minuty před koncem. Branky: Pleskot D. 2 -  Spejchal, Hanuš T., ŽK 1:0, PK 1:0 (nedal v 51. min. Pavlis), 70 diváků, rozhodčí Konhefr ml.