Úvod » Výsledky » sezóna 2014 / 2015

Výsledky 8. kola

publikováno 27.10.2014 (aktualizováno 04.11.2014)

Libčany  B  -  Syrovátka  0:5  (0:2).  Vyrovnané utkání skončilo před početnou návštěvou nevyrovnaným výsledkem, když hosté využuili brankové příležitosti. Branky: Mrštík L. 3,  Čihák, Vodička, ŽK 2:3, 100 diváků, rozhodčí Krejska.

Nepolisy  B  -  Hlušice  B  3:1  (3:0).  Ve  vyrovnaném  zápase  byli štastnější domácí. Branky: Hanuš T. 2,  Skokan T. - Trejbal, ŽK 1:2, 40 diváků, rozhodčí Čožík.

Kobylice B  - Starý Bydžov  1:7 (0:2). Po  nejhorším podzimním výkonu domácích  si hosté  odvezli  vysoké  zasloužené vítězství.  Branky: 48. Kuchař - 42.  a 84. Semerák, 31. Váňa, 36.  Pánek, 54. Fiala Radim, 63. Václavík, 66. Lechmann, ŽK 2:1, 70 diváků, rozhodčí Hruška.

Myštěves  B -  Lovčice B  3:1 (0:0).  Domácí byli  po většinu  zápasu lepším  týmem  a  díky  dvěma  proměněným  šancím  v  závěru zaslouženě zvítězili.  Branky: Brett  V. 2,  Gracík  -  Škop, ŽK  1:2, 30  diváků, rozhodčí Gernat.

Lhota  p.  L.  -  Převýšov  B  1:2  (0:1).  Zápas rozdílných poločasů rozhodli  hosté ve  2. půli.  Branky: Švarc  L. -  Polák, Steklý T., ŽK 3:4, 30 diváků, rozhodčí Hruška.