Úvod » Výsledky » sezóna 2014 / 2015

Výsledky 7. kola

publikováno 19.10.2014 (aktualizováno 27.10.2014)

Lhota p. L. - Libčany B odloženo na 9. 11. ve 13.30 hodin.

Převýšov B  - Myštěves B 1:1  (0:1). Z velké převahy  dokázali domácí pouze  vyrovnat 2  minuty před  koncem. Branky:  Lochman -  Valenta, ŽK 0:1, 40 diváků, rozhodčí Olah.

Lovčice  B -  Kobylice B  0:2 (0:1).  Ve vyrovnaném  utkání se  hosté dvakrát parádně  trefili z dálky a  odvezli si 3 body.  Branky: Šafařík D., Šafařík F., ŽK 2:1, 40 diváků, rozhodčí Dostál.

Starý Bydžov - Nepolisy B 9:0 (4:0). Jednoznačná záležitost domácích, když  hosté přijeli  s klasickým  béčkem. Branky:  Váňa 2, Fiala Roman, Fiala  Radim, Zmítko,  Šula, Lechmann,  Václavík, Ondráček,  ŽK 2:2, 30 diváků, rozhodčí Vlachý.

Hlušice B - Syrovátka 2:2 (1:2). Hrál se pohledný fotbal, kterému nic nechybělo.  Domácí šli  rychle do  vedení ve  2. minutě,  poté hosté do poločasu skóre otočili.  Ve 2. půli domácí snaha  o výhru stačila pouze na bod.  Branky: Pařízek O.,  Holman - Pleskot  D., Pavlis, ŽK  2:1, 80 diváků, rozhodčí Konhefr st.