Úvod » Výsledky » sezóna 2014 / 2015

Výsledky 3. kola

publikováno 21.09.2014 (aktualizováno 30.09.2014)

Kobylice B  - Libčany B  0:4 (0:2). Hosté  na rozdíl od  domácích své šance proměnili,  a tak si  připsali zasloužené vítězství.  Branky: 22. Pavlíček, 40. Zahradník, 51. Novák, 54. Novotný M., 50 diváků, rozhodčí Andrejsek.

Myštěves B - Nepolisy B 5:3 (1:1). Po vyrovnaném 1. poločase přineslo 2. dějství brankovou  přestřelku pro  domácí. Branky: Jelínek Dan. 2, Brett V., Modráček, Novotný - Skokan T. 2, Hanuš T., ŽK 0:1, 30 diváků, rozhodčí Konhefr st.

Lhota  p. L.  - Syrovátka  1:3 (1:1).  V korektně  vedeném sousedském derby rozhodla zkušenost  hostí ve 2. půli. Branky: Peroutka - Pavlis, Tužil, Čihák, 130 diváků, rozhodčí Merbs.

Převýšov  B -  Hlušice B  3:2 (2:1).  Zasloužené vítězství  domácích, kteří měli o  něco více ze hry. Branky: Mareček  2, Steklý T. - Pařízek E., Holman, ŽK 1:2, 35 diváků, rozhodčí Stránský.

Lovčice  B -  Starý Bydžov  3:2 (1:0).  O výsledku rozhodli brankáři, domácí  gólman kromě  spoustu šancí  chytil  i  penaltu, a  tak 3  body zůstaly  v Lovčicích.  Branky: Hlaváč   Š. 2,  Volejník -  Šteyr, Tomeš Pavel,  ŽK 3:3,  ČK 0:1  (Šteyr za  2. ŽK),  PK 0:1 (nedal Štoček), 80 diváků, rozhodčí Tlustý