Originál kolekce na Zoot.cz

Úvod » Výsledky » sezóna 2013 / 2014

Výsledky 17. kola

publikováno 22.04.2014 (aktualizováno 28.04.2014)

Probluz B  - Hlušice B 3:1  (0:1). Domácí rozhodli o  své první výhře v sezoně po změně  stram. Branky: Volf, Hrdlička M.,  Hlávka - Hnát, ŽK 1:2, 40 diváků, rozhodčí Vízek.

Myštěves B  - Syrovátka 0:3  (0:1). Hosté byli  po celý zápas  lepším týmem,  když domácí  neinkasovali více  gólů jen  díky výbornému výkonu brankáře  Chládka.  Branky:  Tužil,  Pleskot  D.,  Luštinec, ŽK 1:2, 40 diváků, rozhodčí Koki.

Roudnice  B -  Nepolisy B  7:1 (2:1).  Jednoznačné vítězství domácího celku se  zrodilo ve 2.  půli. Branky: Vlasák  3, Melichar 3,  Kmoníček - Semenec, 100 diváků, rozhodčí Stránský.

Kosičky B  - Převýšov B  5:0 (2:0). Domácí  využili stálé převahy  ke vstřelení gólů. Branky: Tér 2, Koliáš,  Bouška, Špás z pen., ŽK 1:3, PK 1:0, 50 diváků, rozhodčí Štancl.

Lovčice B  - Starý Bydžov  1:1 (0:1). Hosté  vedli gólem z  1. minuty a překvapivou remízu domácím zajistil premiérovou trefou mezi dospělými dorostenec Hrášek. Branky: Hrášek - Štoček, 70 diváků, rozhodčí Papík.

15. kolo: Lovčice B - Nepolisy  B 3:0 kont. (start hráče bez členství ve FAČR).

16. kolo: Nepolisy B - Kosičky  B 0:3 kont. (start hráče bez členství ve FAČR).